Nášlapné kameny a desky do zahrady

Prohlédněte si naší nabídku zahradních nášlapných kamenů a desek. Zvolit si můžete dle materiálu imitaci pískovce nebo dřeva. Pokud jste raději pro kámen, mimo klasických tvarů nášlapných kamenů Adršpach a půlměsíců můžete zvolit desky pískovce patřící do skupiny Hradní dlažby Lucca. V případě dřeva lze zvolit prvky Prkna Lucca (staré dřevo), nebo prvky Dlažba Jizerka. 

Vážení zákazníci,

s politováním musíme zhruba do července 2018 ukončit příjem objednávek z důvodu stěhování našeho provozu a budování nového zázemí firmy. Po tomto datu předpokládáme již standardní provoz.

Děkujeme za pochopení a věříme, že nám i nadále zachováte svou přízeň.

nášlapné kameny do zahrady

Oblíbené zahradní nášlapné kameny z imitace pískovce pro Vaší bezpečnou a příjemnou procházku zahradou. Kameny Vám dodáme v barvě pískovcový mix, nebo šedý mix. (VÍCE O NÁŠLAPNÝCH KAMENECH ZDE ...) 

 

 

Nášlapný kámen z umělého pískovce ve tvaru do sebe zapadajících půlměsíčků se stane krásným a užitečným doplňkem Vaší zahrady. Vyrobíme je pro Vás v jakémkoliv množství a barvě, průměr cca 38 cm, tloušťka cca 3 cm.. (detail ...)

 

 

Prkna z betonu Lucca

Dokonalá imitace dřeva-rozdíl mezi dřevem a naším výrobkem pohledem nelze zjistit. Deska má rozměry 66 x 30 x 4 cm, je mrazuvzdorná a impregnovaná. Pro velmi náročné...(detail ...)

  

 
desky imitace pískovce Lucca-umělý kámen 

Krásné desky patřící do skladby dlažby Hradní dlažba Lucca, které vám poslouží ke stavbě  zahradních schodů,  jako nášlap, chodník, nebo třeba jako desky na vrchní krytí soklu či plotu. Desky mají 5 pohledových stran, rozměry 90 x 35 cm. Barva pískovec mix (na obrázku), nebo šedý mix. (detail ...)

 

 

Dokonalá kopie pískovcového bloku, určeného ke stavbě schodů, podezdívek, zvýšených záhonů a nebo třeba zděného jezírka... Blok má nášlapnou stranu hladce opracovanou, boky štípané nahrubo. Velmi vhodný v kombinaci s dlažbou Montpellier z naší nabídky ! Barva na přání, zde na obrázku šedý a pískove. Přibližné rozměry 50 x 36 x 9,5 cm. (detail ...)

 

 

Dřevěný betonový kroužek

Kroužek imitující dřevo do vaší zahrádky či záhonu. Naprosto věrná replika čerstvě uříznutého dřeva poslouží jako nášlapný kámen či jako podstava pro květiny a jiné dekorace. Průměr cca 28 cm a síla 3 cm... (detail ...)