Obrubníky a palisády

Naše obrubníky a palisády se typově hodí k našim dlažbám imitujícím kámen (Hradní dlažba Lucca, Montpellier) i k dlažbám imitace dřeva (Dlažba Prkna Lucca a Jizerka). Jsou impregnované kvalitní impregnací a samozřejmě mrazuvzdorné.

Vážení zákazníci,

s politováním musíme zhruba do července 2018 ukončit příjem objednávek z důvodu stěhování našeho provozu a budování nového zázemí firmy. Po tomto datu předpokládáme již standardní provoz.

Děkujeme za pochopení a věříme, že nám i nadále zachováte svou přízeň.

obrubník imitace dřeva

Obrubníky patří do skupiny výrobků "Prkna Lucca", jsou tedy vhodné jako zakončení ploch osazených Prkny Lucca A Jizerka (naše dlažby motivu dřeva, barevně se shodují). Obrubníky na první pohled nelze rozpoznat od skutečného dřeva, mají impregnační vrstvu již v ceně, není třeba je tedy po pokládce ošetřovat. Lze použít i jako schody, palisády a další-dle vaší fantazie. (VÍCE O DŘEVĚNÝCH OBRUBNÍCÍCH ZDE)

 
zahradní obrubník

Obrubník je dokonalou imitací přírodního, hrubě opracovaného kamenného bloku o rozměrech cca 54 x 15 x 7 cm. Použití jako obrubník, palisáda a další... Dodává se v šedé barvě (na obrázku), nebo pískovcové.  Dobře se kombinuje s naší dlažbou Montpellier. (VÍCE O KAMENNÝCH OBRUBNÍCÍCH ZDE)