Obklady Stegu

18.03.2016 14:48

Obklady Stegu vyrábí stejnojmenná společnost z Polska již více než 20 let a neustále rozšiřuje svou nabídku kvalitních, ale cenově dostupných obkladů pro interiér i exteriér. Kamenné obklady Stegu jsou vyráběny technologií vybrolití směsi do pružných forem, materiálem je beton a sádra. 

Sádrové obklady Stegu

 Sádrové obklady Stegu se hodí především tam, kde na ně nebude působit vysoká teplota a vlhkost, nebude nutné je čistit (například u krbů či komínů) a nehrozí mechanické poškození, sádrové obklady Stegu jsou díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, pochopitelně poměrně měkké a málo odolné proti vrypům. 

 Sádrový obklad Stegu má ale i spoustu výhod oproti betonovým obkladům. Mezi hlavní výhody sádrového obkladu Stegu, ale i jiných výrobců patří nižší hmotnost, lze je proto bez obtíží aplikovat i na sádrokarton a jiný, méně únosný materiál. Dalším silným argumentem je nesrovnatelně jednodušší montáž sádrových obkladů Stegu, kterou zvládne ve většině případů i laik. Stejně, jako v případě betonových imitací kamene je třeba i sádrové obklady Stegu ochránit po montáži kvalitní impregnací.

montazni-navod-sadrove-obklady.pdf (95 kB)

Sádrové obklady Stegu z naší nabídky:

AlaskaArena, Cairo, ColoradoCretaParmaRiminiVenezia. Mimo tyto obklady Stegu máme ještě v nabídce další typy sádrových obkladů.

sádrové obklady Stegu

Betonové obklady Stegu

 Betonové obklady, nebo též betonové imitace kamene Stegu se mohou používat jak v interiéru, kam nelze použít sádrové obklady Stegu, tak i v exteriéru-venku. Kameny jsou vyráběny z kvalitní, betonové, mrazuvzdorné směsi za pomoci nejnovějších technologií a za dodržení všech technologických kroků. Výsledkem je potom betonový obklad, který Vám vydrží na fasádě po mnoho desítek let.
 
 Betonové obklady Stegu se dodávají v mnoha barevných variantách a většina těchto obkladů má k dispozici rohové prvky. Stegu své rohové prvky vyrábí dvoudílné, to znamená, že se k sobě přikládají dva souhlasné segmenty a zaklesnou se vzájemně zámky, které jsou vždy na příslušné straně obkladu Stegu. 
 Obklady Stegu se i v betonové variantě vyznačují relativně nižší hmotností, což je dáno složením směsi obkladů, která obsahuje keramzit právě na odlehčení. Díky obsahu keramzitu se obklady Stegu i lépe řežou. 
 

Betonové obklady Stegu z naší nabídky:

 
obklady Stegu