Obklady Magicrete

18.03.2016 14:47

Firma Magicrete vyrábí od roku 2000 krásné imitace kamene - hrubě lámaných a skládaných břidlic, opuk a vápenců, dokonale řemeslně zpracovaných do obkladových segmentů. Magicrete vyrábí své obklady z velmi kvalitních betonových směsí technologií vybrolití do pružných forem, následně se obklady Magicrete na povrchu dobarvují pro dokonalý vzhled. 

 Mezi nejoblíbenější obklady Magicrete se řadí dokonalá kopie skládané břidlice obklad Tanvald, případně velmi působivá varianta Shale šedý, používaný často v horských oblastech ČR, ale samozřejmě i nelze opomenout i ostatní, dokonalé imitace kamene v různých barevných variantách. Mezi ně patří i nepravidelné tvary kamenů imitujících opuku, jako například obklad Lancaster a Adriatica, imitace vápenců a horských kamenů Antalya, Romano, Palermo a jejich další kombinace. V neposlední řadě je v nabídce i formátovaná břidlice, která se hodí například k obkladu soklů a podezdívek uváděná na trh pod názvem obklad Rotterdam, resp. Valencia.

 Kamenné obklady Magicrete nejsou jediným sortimentem v portfoliu firmy, nabízí též kompletní plotové systémy imitující skládané kameny, nebo cihly a zateplovací obklady Lite-Panel, které vám rovněž můžeme nabídnout.

 Obklady Magicrete patří právem mezi nejlepší výrobky z umělého kamene vyráběného na území ČR.