Obklady Luminta

18.03.2016 14:41

Firma Luminta je již řadu let osvědčeným výrobcem obkladů z umělého kamene. Obklady Luminta vynikají svým řemeslným zpracováním, které je skutečně na světové úrovni a právem se řadí mezi nejkvalitnější značky na trhu. Obklady Luminta jsou svou kvalitou a nadčasovým designem předurčené k trvalé dekoraci stěn domů na fasádách i v interiérech a kromě kamenných předloh jsou k výrobě používány i předlohy dřevěné, nabízí tedy i obklady imitace dřeva. 

 Kromě perfektního designového zpracování vynikají obklady Luminta i kvalitou rovinných ploch, jejich montáž tedy zvládne i aspoň trochu manuálně zručný laik.

 Obklady Luminta jsou vyráběny metodou vybrolití do forem z polyuretanu a silikonu, s následným dobarvením do požadovaného odstínu. Tato technika umožní obklady Luminta vyrábět v různých, velmi atraktivních variantách, mezi nejoblíbenější obklady Luminta se řadí například obklad SW Classic či Premium, pro milovníky plošších kamenů například obklady Luminta ze série Ronda - obklad Alatri a obklad Isar. Pro znalce je potom určena série obkladů s motivem dřeva - obklad Bonita a Berta.